Editiadedimineata.ro: O companie lucrează la dulapul viitorului, care va curăța și dezinfecta singur hainele
O companie celebră de telefoane și televizoare a realizat un concept de dulap care curăță singur hainele, ușurând viața celor care au un program încărcat, arată Editiadedimineata.ro.
Invenția, sub numele de AirDresser, folosește un jet de aer pentru curățarea și uscarea hainelor. Dulapul permite hainelor de calitate o durată de viață mai lungă și prin urmare să protejeze și mediul înconjurător.
Citiți articolul integral pe Editiadedimineata.ro.

Articole asemănătoare
Trei primari europeni, păcăliți de un deepfake cu Vitali Kliciko, edilul Kievului
Trump spune că îl poate elibera pe jurnalistul american Evan Gershkovich, dacă va fi președinte. Rusia nu este de acord
Lista albă și neagră a Sputnik. Ce politicieni români susține – sau nu – Rusia în timpul campaniei pentru europarlamentare
Cum s-a văzut în presă împlinirea a trei decenii de la începutul Revoluției din Timișoara
Un apropiat al lui Donald Trump ar fi cumpărat 200 de conturi false de Facebook ca să își spele imaginea