Editiadedimineata: Prima persoană reinfectată cu COVID-19 care a murit. Detalii despre structura genetică a virusului
O femeie în vârstă din Olanda a murit după ce a fost infectată cu COVID-19 pentru a doua oară, au raportat cercetătorii.
Este pentru prima dată când s-a raportat un deces prin reinfecție cu coronavirus.
Pacienta era o femeie în vârstă de 89 de ani, care era internată în spital și tratată de un tip rar de cancer al globulelor albe din sânge.
Citiți mai multe pe Editiadedimineata.ro.

Articole asemănătoare
Ambii candidați pentru președinția SUA au dorit interzicerea TikTok, acum ambii au cont pe platformă
Publicațiile alternative erodează interesul în politică al publicului
Google este acuzată că ar fi încheiat un acord cu Facebook prin care oferea avantaje rețelei sociale
Premianții propagandei ruse. Topul Sputnik e dominat de antivacciniști
X a blocat un jurnalist după ce acesta a postat documente scurse despre JD Vance